0 Košík/Cart 0 Kč

Vesna Fromdream - obrazy, oblečení, výstavy

Archiv

Black Jaguar

Učitelka, průvodkyně, čistá přítomnost, moudrost, ticho, síla.. Je z mého snu. Pevným a pronikavým zrakem mě pozorovala. Četla každou mojí myšlenku, vše, co se ve mě odehrávalo. Promlouvala ke mě telepaticky.

Medvídek s čepicí

Vesele se směje medvídek v cirkusovém oblečení a chtěl by si hrát třeba na schovávanou..

Krajina s horama

Hory, kopce, vrchy v hedvábné tmavé noci. Mystická krajina osvícena měsícem....

Motýl V.

Několik krásných motýlů mi bylo inspirací, možná ještě někteří přiletí..

Motýl III.

Pestrobarevný motýl, ukazující krásná křídla

Anděl II.

Námět jsem otevřela návštěvou hřbitova města Brighton. Prastarý hřbitov, velmi zajímavé náhrobky...Natáčel se tam i film Drákula. Mnoho andělů a soch dětí.

Posvátný had II.

Hadí síla, energie, která vyvěrající z hlubin, pne se vzůhru k nebesům do vyšších center a pak se vrací ke svému zdroji. Zelenou energií uklidňuje a nabíjí.

Krajina s mořem

V noci v klidu vlnícího se oceánu, za svitu měsíce najdu spočinutí..Každý jsme vlna v moři, individuální, jedinečné vědomí a přeci jsme součástí velkého moře nekonečného vědomí, do kterého se vracíme. Vše se vším.

Králíkátor

Právě ty jejich oči králičí mi připomínaji červené světýlko terminátora...Takže tak trochu vražedný králíček s kudličkou. Má zástěru, aby se náhodou nepotřísnil krví..

Vesmírné světy VI.

Další ze série světů, které jsou možné v tomto vesmíru a jejich vesmírná plavidla a prostředí. Příroda připomínající chapadýlka, jako mořská tráva.

Tukan 2

Tukan se sametovým peřím, sedící v pralese se zeleným pozadím

Satanovy sušenky

Ďáblice napekla veselé perníčky a trochu je spálila do hněda, protože je pekla v pekle a tam je hodně horko. Perníčky s rohy, jak jinak.

Pekelný perníček

Ďáblice se nechala inspirovat na pouti a vytvořila vlastnoručně perníček, aby ho mohla dát tomu svému nejnemilovanějšímu.

Kryštof a koník

Na zakázku pro chlapečka Kryštofa s hračkami, co má nejvíce rád..

Žabka malá

Lesní žabka

Učitel, rádce,…

3 obrazy, 3 rozdílní učitelé a průvodci

Tukan 1

První tukan

Chameleon

Chameleon nejspokojenější, v pomalosti medituje nad životem, bedlivě sledující každý svůj krok

Modrý motýl

Jeden z ranných obrazů přírody, který jsem malovala v Anglii.

Třešeň

Ženský symbol, lůno nejvyšší potence a rození, jádro plození a rozkvétání. Třešeň s tolika plody hojnosti, kreativita, síla tvření. Pevná, stabilní, silná s kořeny hluboko v půdě. Vědomá ve své ženskosti, jemnosti i obrovské síle. Propojená se zemí, rudá barva i jako první kořenová čakra a zároveň fialová barva naznačuje duchovní přesah, propojení i do vyšších sfér, do nejvyšší čakry. Jak nahoře, tak dole. Propojena v rovnováze.

Egyptská kočka

Egyptská kočičí královna se zlatou korunou s hadem a obřadním rouchem. V pacičkách drží nilský kříž, symbol léčení a práce s vyšší energií.

Lotus III.

Lotosový květ ve fialové barvě. Je to úžasná meditace malovat plátek za plátkem, jsem jen s tím v soustředění, ale zároveň uvolnění. Musím být taky obrovsky trpělivá. Čim více plátků, více času v soustředění. Vzniklo několik lotusů i v jiných barvách.

Dva tukani

Milující se tukani. Předávají si do zobáčku nějaký dobrý oříšek.

Klauni

Hodně detailní menší obraz. Velmi sem si musela nechat záležet, aby medůzovité prostředí, v kterém se klauni obvykle schovávají, tak opravdu vypadalo. Aby prostředí bylo jako udělané ze želé, z medůzy, aby bylo průsvitné.

Modrý ptáček

Malý ptáček s nádherným peřím. Zvědavě si prohlíží lesknoucím okem.

Hairy faerie

Veselá vlasatá holčička v růžových šatech. Je to víla s hustou hřívou vlasů a v angličtině to zní skvěle.

Trojice III.

Propojení dvou trojůhelníku, hexagram merkaba ve středu obrazu. Okolo se plazí tři hadi požírající se v dokonalém kruhu. Jejich oči jsou vrcholy trojúhelníků.

Magická kočka

Kočka čarodějnice vaří magický lektvar z exotických bylin, očí mloků, kostí a jiných dalších zvláštních ingrediencí. Nechybí u ní magická hůl osázená polodrahokamy a křišťálovou koulí. Havran pomocník sedí na její hlavě. Nechybí ani magické atributy - dýka, meč, pohár.

Ema má mísu

Ema sice má mísu, ale evidentně moc nadšená není, protože je na míse rozkládající se lebka. Z oka lebky na Emu vražedně zírá červ..

Standa a strašidlo

Standa se asi vůbec nebojí strašidel a to je dobře! To nebohé strašidlo je ale nadšením Standy tak zaskočeno, že se začíná bát..

teta terorizuje…

Teta je žena od rány a měla asi špatný den..Nenechala se zaskočit neznámým teroristou, tak mu to nandavá první. Prostě se s ničím nepáře. Terorista to jistě nečekal a to ještě vidličkou! Prostě neschopen obrany.

Žaneta žere žížalu

Co všechno ty děti nenapadne ochutnávat a sežrat! Jak asi chutná ta žížala? Doufajme, že má aspoň hodně proteinů!

Lotus

Obraz byl pro mě meditační, mnoho trpělivosti a práce.

Čičinka a tyčinka

Mlsná kočička si užívá svojí oblíbenou tyčinku značky Sweet Pink Rat vyrobenou z čokolády a krysiček..

Vesna Fromdream

Vesna Fromdream

shaman, tantra coach, umělec

Byl podzim roku 2001 a vyhodili mě z práce.
Místo abych se litovala, dala jsem si horkou koupel a přemýšlela, co budu dělat. Než vychladla voda, bylo to naprosto jasné. Nakoupila jsem plátna, olejové barvy a ačkoliv pro mě byla olejomalba neznámou technikou, začala jsem tvořit. První výstavy a reakce lidí mi dodaly odvahu pokračovat. A tak nepřestávám a tvořím...

řekni mi víc
Kontaktní formulář